Zestawienie znaków
EN

Aktualności

ETR

Białystok jest kolejnym miastem, w którym uroczyście otworzyliśmy Regionalne Centrum Komunikacji!

23 czerwca o godz. 12:00 pani Iwona Przybyszewska – kierowniczka Regionalnego Centrum Komunikacji w Białymstoku – przywitała zgromadzonych gości i otworzyła wydarzenie.

W Centrum przy ul. Branickiego 17B pojawili się m.in. pani Eliza Agnieszka Cybulko, wiceprezydent Miasto Białystok, pani Edyta Kondzior – Dyrektor Oddziału PFRON oraz przedstawiciele innych instytucji, jak Narodowy Fundusz Zdrowia, Wojewódzki Urząd Pracy w BiałymstokuPowiatowy Urząd Pracy w Białymstoku.

Jednak najważniejszymi gośćmi tego dnia byli przyszli i obecni klienci naszych usług – osoby z niepełnosprawnościami oraz działające na ich rzecz organizacje pozarządowe.

Podlasie jest kojarzone z gościnnością i wtorkowe otwarcie dokładnie to pokazało. Cały zespół Regionalnego Centrum Komunikacji w Białymstoku dbał o to, by każdy z gości czuł się widziany, usłyszany i… najedzony.

„Mój zespół, wsparcie i radość” to trzy słowa, którymi pani kierownik podsumowała pracę w Regionalnym Centrum Komunikacji w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami z województwa podlaskiego do odwiedzenia RCK i skorzystania z tego wsparcia osobiście.

Lokalizacje RCK można sprawdzić na interaktywnej mapie Google

ETR

Tekst łatwy

23 czerwca było uroczyste otwarcie Regionalnego
Centrum Komunikacji w Białymstoku.

W skrócie RCK w Białymstoku.

Na otwarcie RCK w Białymstoku przyszło dużo gości.

Dziękujemy wszystkim gościom za obecność.

Cieszymy się, że byliście z Nami na uroczystości.