23 czerwca o godz. 12:00 pani Iwona Przybyszewska – kierowniczka Regionalnego Centrum Komunikacji w Białymstoku – przywitała zgromadzonych gości i otworzyła wydarzenie.
W Centrum przy ul. Branickiego 17B pojawili się m.in. pani Eliza Agnieszka Cybulko, wiceprezydent Miasto Białystok, pani Edyta Kondzior – Dyrektor Oddziału PFRON oraz przedstawiciele innych instytucji, jak Narodowy Fundusz Zdrowia, Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku.
Jednak najważniejszymi gośćmi tego dnia byli przyszli i obecni klienci naszych usług – osoby z niepełnosprawnościami oraz działające na ich rzecz organizacje pozarządowe.
Podlasie jest kojarzone z gościnnością i wtorkowe otwarcie dokładnie to pokazało. Cały zespół Regionalnego Centrum Komunikacji w Białymstoku dbał o to, by każdy z gości czuł się widziany, usłyszany i… najedzony.
„Mój zespół, wsparcie i radość” to trzy słowa, którymi pani kierownik podsumowała pracę w Regionalnym Centrum Komunikacji w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami z województwa podlaskiego do odwiedzenia RCK i skorzystania z tego wsparcia osobiście.
Lokalizacje RCK można sprawdzić na interaktywnej mapie Google
















